Harta site
Facebook
Forum
Cauta
Burse si cooperare institutionala Mecanismul financiar SEE

Contact

Experti tehnici

Madlena Nen, madlena.nen@anpcdefp.ro, tel. 021/2010750

Valentina Neg, valentina.neg@anpcdefp.ro, tel. 021/2010749

Radu Stoika, radu.stoika@anpcdefp.ro, tel. 021/2010747

Stefan Velciu, stefan.velciu@anpcdefp.ro, tel. 021/2010748

 

Coordonator de program

Monica Calota, monica.calota@anpcdefp.ro

Coordonator financiar

Adrian Georgescu, adrian.georgescu@anpcdefp.ro

 

Comunicare, promovare, diseminare

Ileana Racoviceanu, ileana.racoviceanu@anpcdefp.ro, tel. 021/2010717

Alerta nereguli

neregulisee@anpcdefp.ro

Termene limita

Apel la propuneri de proiecte 2014
20-01-2014

S-a lansat apelul la propuneri de proiecte SEE. Pentru mai multe informatii click aici.


Alerta nereguli
24-09-2014

Neregulile aparute in implementarea proiectelor SEE se vor comunica pe adresa neregulisee@anpcdefp.ro.


Apel la propuneri de proiecte 2013
17-07-2013

S-a lansat primul apel la propuneri de proiecte SEE. Pentru mai multe informatii click aici.


Apel la propuneri de proiecte 2015
19-01-2015

S-a lansat apelul la propuneri de proiecte SEE. Pentru mai multe informatii click aici.